38504

Hakkımızda

 

Hasel Teknik Ahşap İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2003 yılında Düzce’de kurulmuştur. 2500 m2 kapalı üretim alanı 800 m2 idari bina ve 5000 m2 açık alana sahip olan firmamızda Hammadde Deposu, Ahşap Makine Parkuru, Presleme Bölgesi, Boyahane Ünitesi, Kalıphane ve Sevkiyat Bölgesi bulunmaktadır.
Sürekli gelişim ilkesiyle her geçen gün yenilenen, müşteri memnuniyetini esas alan üretim anlayışımızla dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Mercedes Benz Türk AŞ‘nin tedarikçisi olarak başladığımız yolda bugün içlerinde Otokar A.Ş, Ototrim, Gummi-Welz, TM Teknik ve Eczacıbaşı' nın da bulunduğu birçok firmaya yan sanayi olarak hizmet vermekteyiz.
Firmamız 2015 yılı içerisinde yeni bir oluşumla PUR-TEKNİK adıaltında ortak olarak kurulan poliüretan tesisi ile PUR sektörüne adım atmış ve alt tedarikçisi olarak PUR ürünleri HASEL güvencesi ile müşterilerine hizmet vermek için gelişme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Üretim sürecimizin başlangıcından sevkiyat sonuna kadar olan tüm süreçlerde kalitenin HASEL AHŞAP’ın ayrılmaz bir bütünü olduğunu UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS ( URS ) sertifikasyon merkezinden aldığımız ISO/TS 16949:2009  / ISO 9001:2008 ve ISO 14001:2004 sertifikaları ile belgelemekteyiz.

Bununla birlikte HASEL ve HASEL ürünlerinden etkilenen topluluğun süreçler boyunca güvenlik, çevre ve sağlık koşullarına uyulmasını sağlamayı asli görevlerimizden biliriz. Bütün bu çalışmalarımız deneyimli ve bilinçli kadromuz sayesinde geleceğe güvenli adımlarla taşınacaktır.